П`ятниця, 25.05.2018, 21:10
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Форма входу
Відгуки/Пропозиції
Ім`я відправника *:
E-mail відправника *:
Тема:
Текст повідомлення *:
Код безпеки *:

Пошук
Календар
«  Травень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Освіта Володимир-Волинського району Волинської області

Головна » 2018 » Травень » 14 » Закриття зльоту “ЮНИЙ ПАТРІОТ”
13:48
Закриття зльоту “ЮНИЙ ПАТРІОТ”

      12 травня 2018 року   в урочищі озера Лісне відбулося урочисте закриття   четвертого районного національно-патріотичного, військово-туристично-спортивного зльоту “ЮНИЙ ПАТРІОТ”. Упродовж 3 днів  223 учні шкіл Володимир-Волинського та Колодяжненської ОТГ Ковельського районів змагались, відпочивали, розважались у наметовому таборі, організатором якого став відділ освіти, молоді та спорту Володимир-Волинської райдержадміністрації.

    Кожний  день Зльоту був насичений різноманітними конкурсами, у яких брали участь окремо команди учнів ЗОШ І-ІІ ст. (група “А”) та учнів ЗОШ І-ІІІ ст. (група “Б”).  Із особливостями фізичної підготовки у Збройних Силах України учасників Зльоту познайомили військовослужбовці 14 ОМБр майор Бойко С.С., ст. сержант Омельян М.Л., а елементами рукопашного бою мол. Лейтенант Крутій В.Л.

До програми Зльоту входили командні змагання із туристично-спортивної естафети “Смуга перешкод”, крос-похід “Стежка розвідника”, військово-спортивна гра, комбінована водно-велосипедно- туристична естафета, стрільба із пневматичної гвинтівки, “Орієнтувальний лабіринт”, конкурс долікарської допомоги, силове змагання “Перетягування линви”, практичні заняття по темі “Вогнепальна зброя”, конкурс знавців історії козацтва “Відун”. Протягом двох вечорів групи шкіл “А” і “Б” брали участь в конкурсі кашоварів та художньої самодіяльності.

  Демонструючи свої кулінарні здібності, на конкурс кашоварів учасники всіх шкіл готували куліш, який наповнював ліс смачним ароматом, а тому кожна команда отримала заслужену нагороду.  Кожний конкурсний день завершувався святковою відеодискотекою.        

  Змагання в рамках наметового табору – це унікальна школа життя, де діти, перебуваючи в природних умовах, набувають вмінь і навичок самообслуговування, облаштування побуту, самоорганізації, роботи в команді, навчаються долати труднощі, вивчають природу рідного краю.

       Переможцями серед команд групи “Б” (ЗОШ І-ІІІ ступенів) в окремих видах змагань стали:

  - командні змагання із туристично-спортивної естафети “Смуга перешкод”: ЗОШ І-ІІІ ст. м. Устилуг (І), НВК с. Льотниче (ІІ) , ЗОШ І-ІІІ ст. с. Хобултова (ІІІ);

  - крос-похід “Стежка розвідника”: ЗОШ І-ІІІ ст. с. Лудин (І), ЗОШ І-ІІІ ст. с.Галинівка (ІІ), ЗОШ І-ІІІ ст. с. Стенжаричі (ІІІ);

  - військово-спортивна гра: ЗОШ І-ІІІ ст. м. Устилуг (І), ЗОШ І-ІІІ ст. с. Лудин (ІІ), НВК с. Зимне (ІІІ);

  - комбінована водно-велосипедно-туристична естафета: ЗОШ І-ІІІ ст. м.Устилуг (І), НВК с. Льотниче (ІІ ), ЗОШ І-ІІІ ст. с. Галинівка (ІІІ);

  - стрільба із пневматичної гвинтівки: НВК с. Льотниче (І), ЗОШ І-ІІІ ст. с.Березовичі (ІІ),  ЗОШ І-ІІІ ст. с. Галинівка (ІІІ);

  - “Орієнтувальний лабіринт”:  НВК с. Зимне (І), ЗОШ І-ІІІ ст. м. Устилуг (ІІ), ЗОШ І-ІІІ ст. с. Суходоли;

  -  конкурс долікарської допомоги: НВК с. Льотниче (І), НВК с. Зимне (ІІ), ЗОШ І-ІІІ ст. с. Галинівка (ІІІ);

  - силове змагання “Перетягування линви”: ЗОШ І-ІІІ ст. с. Березовичі (І), ЗОШ І-ІІІ ст. м. Устилуг (ІІ), ЗОШ І-ІІІ ст. с. Овадне (ІІІ);

  - конкурс знавців історії козацтва “Відун”:  ЗОШ І-ІІІ ст. с. Суходоли (І), НВК с. Льотниче (ІІ), ЗОШ І-ІІІ ст. с. Овадне (ІІІ);

  - конкурс художньої самодіяльності  ЗОШ І-ІІІ ст. м. Устилуг (гран-прі), ЗОШ І-ІІІ ст. с. Березовичі (І), ЗОШ І-ІІІ ст. с. Овадне (ІІ), ЗОШ І-ІІІ ст. с. Суходоли (ІІІ), НВК с. Льотниче (ІІІ).

         Переможцями  в окремих видах змагань серед команд групи “А” (ЗОШ І-ІІ ступенів) стали:

  - командні змагання із туристично-спортивної естафети “Смуга перешкод”: ЗОШ І-ІІ ст. с. Хмелівка (І), ЗОШ І-ІІ ст. с. Микуличі (ІІ) , збірна команда Колодяжненської ОТГ (ІІІ);

  - крос-похід “Стежка розвідника”: ЗОШ І-ІІ ст. с. Микитичі (І), ЗОШ І-ІІ ст. с.Хмелівка (ІІ), ЗОШ І-ІІ ст. с. Зоря (ІІІ);

  - військово-спортивна гра: ЗОШ І-ІІ ст. с. Зоря (І), ЗОШ І-ІІ ст. с. Хмелівка (ІІ), ЗОШ І-ІІ ст. с.Верба (ІІІ);

  - комбінована водно-велосипедно туристична естафета: ЗОШ І-ІІ ст. с.Верба (І), ЗОШ І-ІІ ст. с. Хмелівка (ІІ ),  ЗОШ І-ІІ ст. с. П’ятидні (ІІІ);

  - стрільба із пневматичної гвинтівки:  ЗОШ І-ІІ ст. с. Хмелівка (І), ЗОШ І-ІІ ст. с. Жовтневе (ІІ),  ЗОШ І-ІІ ст. с. П’ятидні (ІІІ);

  - “Орієнтувальний лабіринт”: ЗОШ І-ІІ ст. с. Ласків (І), ЗОШ І-ІІ ст. с. Верба (ІІ), ЗОШ І-ІІ ст. с. Жовтневе (ІІІ);

  -  конкурс долікарської допомоги: ЗОШ І-ІІ ст. с. Хмелівка (І), ЗОШ І-ІІ ст. с.Верба (ІІ),  ЗОШ І-ІІ ст. с. Ласків (ІІІ);

  - силове змагання “Перетягування линви”: ЗОШ І-ІІ ст. с. Хмелівка (І), ЗОШ І-ІІ ст. с. П’ятидні  (ІІ), ЗОШ І-ІІ ст. с. Микуличі (ІІІ);

  - конкурс знавців історії козацтва “Відун”:  ЗОШ І-ІІ ст. с. Хмелівка (І), ЗОШ І-ІІ ст. с. Ласків (ІІ),  ЗОШ І-ІІ ст. с. Микитичі (ІІІ);

  - конкурс художньої самодіяльності  ЗОШ І-ІІ ст. с. Хмелівка (І), ЗОШ І-ІІ ст. с.Ласків (ІІ),  ЗОШ І-ІІ ст. с. Жовтневе (ІІІ).

     Калорійне харчування на мальовничій природі дітям забезпечували кухарі  НВК “ЗОШ І-ІІІ ст.-дитячий садок с.Льотниче” Яцола Ольга та Кислюк Людмила.

     

На підсумковій лінійці  начальник відділу освіти, молоді та спорту Володимир-Волинської районної державної адміністрації Оксана Бігун, провідний спеціаліст Оваднівської ОТГ  Валерій Павлюк, депутат Володимир-Волинської районної ради Андрій Оніщук вручили переможцям конкурсів і змагань грамоти та  висловили слова вдячності педагогічним працівникам, всім, хто доклав зусиль для організації Зльоту,  батькам, які виростили чудових дітей, та учням — за активну участь.

       Переможцями четвертого районного національно-патріотичного, військово-туристично-спортивного зльоту “ЮНИЙ ПАТРІОТ” стали команди у групі “Б” (ЗОШ І-ІІІ ступенів):

   - комунальний заклад “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів м. Устилуг Устилузької міської ради Волинської області” - І місце;

   - навчально-виховний комплекс “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дитячий садок с. Льотниче” - ІІ місце;       
   - загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с. Галинівка — ІІІ місце;

 у групі “А” (ЗОШ І-ІІ ступенів):

  -  загальноосвітня школа І-ІІ ступенів с. Хмелівка - І місце;

  -  загальноосвітня школа І-ІІ ступенів с. Ласків - ІІ місце;

  - збірна команда закладів освіти Колодяжненської ОТГ Ковельського району-  ІІІ місце.

         Усім призерам Зльоту були вручені грамоти та кубки.

     Захід відбувся завдяки  фінансовій підтримці районної влади (Василець Н.В., Гук Р.Г.), голів Устилузької міської та Зарічанської, Зимнівської, Оваднівської сільських рад (Поліщук В.Р., Пальонка І.А., Католик В.А., Панасевич С.С.) та  сприяння керівника ТзОВ “П’ятидні” В. Діброви, народного депутата України V скликання В. Олійника, керівника ТОВ “Панські ковбаски”  Р. Ничипора.

Категорія: ВОМС | Переглядів: 117 | Додав: РМК