Освіта Володимир-Волинського району Волинської області

Головна » 2017 » Березень » 22 » Вдалий виступ боксерів районної ДЮСШ
10:18
Вдалий виступ боксерів районної ДЮСШ

З 17 по 19 березня в місті Хмельницькому  проходив регioнальний чемпioнат України серед юнаків 2003-2004 років народження та вiдкритий чемпioнат Хмельницької області. У змаганнях взяли участь до  200 учасників з 7 областей захiдної України. Це був відбір  у фінальну частину чемпioнату України серед юнаків.

В регіональному чемпіонаті України взяло участь три спортсмени районної ДЮСШ. Мартинюк В’ячеслав переміг у своїй ваговій категорії та попав в збірну команду нашого регіону, був відзначений як один з кращих боксерів змагань і отримав цінний подарунок, Лоборук Сергій та Крайнов Олексій  посіли ІІІ місця.

У відкритому чемпіонаті Хмельницької області Любух Марія вкотре довела, що вона краща в своїй ваговій категорії та 1 квітня відправиться на навчально-тренувальний збір в  м.Надвірна для підготовки до Чемпіонату Європи. Олексюк Дмитро став третім, а Подзізей Назар посів 5 місце.

Категорія: РДЮСШ | Переглядів: 31 | Додав: РМК