Користувачів: 0

Освіта Володимир-Волинського району Волинської області

Головна » РДЮСШ
« 1 2 3 4 5 ... 18 19 »

15 грудня у місті Львові проходили традиційні всеукраїнські змагання з легкої атлетики «Фестиваль бігу -2018», де щороку збираються сильні атлети ДЮСШ, СДЮШОР, УФК України.

Учень Володимир-Волинської районної ДЮСШ – Кецан Назар (тренер Калиновський В.) став срібним призером з бігу на 600 метрів, програвши 0,5 секунди переможцю змагань.

Вітаємо учня та його тренера зі здобутим сріблом!!!

Категорія: РДЮСШ | Переглядів: 97 | Додав: РМК | Дата: 18.12.2018

9 грудня в спортивному комплексі «Олімп» міста Володимира-Волинського була проведена першість району з футзалу серед чоловічих команд в рамках районної Спартакіади серед Устилузької міської та сільських рад.

Участь у змаганнях, організованих відділом освіти, молоді та спорту Володимир- Волинської райдержадміністрації та Володимир-Волинською районною федерацією футболу, прийняли команди сіл Березовичі, Бубнів, Овадне, Хобултова, молодь та ветерани міста Устилуга, ФК «Зимне» та ФК «Володимирівка». Команди змагалися спочатку в групах, а потім розіграли чемпіонство в фінальній частині.

... Читати далі »

Категорія: РДЮСШ | Переглядів: 79 | Додав: РМК | Дата: 10.12.2018

Вже традиційно, до Дня Збройних Сил України, 8 грудня в спортивному залі ЗОШ І-ІІІ ст. с.Хобултова були проведені районні змагання з футзалу серед юнаків 2006-2008 років народження. Змагання проходили в напруженій боротьбі та дружній атмосфері.

Переможцями стали юнаки ЗОШ І-ІІІ ст.м.Устилуг, на другому місці – ЗОШ І-ІІІ ст. с.Березовичі та треті - об’єднана команда ЗОШ І-ІІІ ст. с.Хобултова та ЗОШ І-ІІ ст. с.Микуличі.

Категорія: РДЮСШ | Переглядів: 70 | Додав: РМК | Дата: 10.12.2018

2 грудня в спортивному комплексі «Олімп» м.Володимир-Волинського в рамках районної Спартакіади серед Устилузької міської та сільських рад були проведені змагання з настільного тенісу та плавання. У спортивному заході прийняли участь команди Березовичівської сільської ради, Зарічанської, Зимнівської, Оваднівської, Устилузької ОТГ та студенти агротехнічного коледжу (настільний теніс).

У змаганнях з настільного тенісу серед чоловіків (1 ракетка) перемогу здобув представник міста Устилуга – Мелкумян Самвел, друге місце &nda ... Читати далі »

Категорія: РДЮСШ | Переглядів: 134 | Додав: РМК | Дата: 03.12.2018

30 листопада в спортивному залі НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-дитячий садок» с.Льотниче були проведені районні змагання з баскетболу серед юнаків загальноосвітніх шкіл І-ІІ ступенів.

Команда ЗОШ І-ІІ ст.с.Верба показала хорошу гру та впевнено перемогла у всіх суперників, що гарантувало їй у підсумку перше місце, на другому місці – ЗОШ І-ІІ ст. с.Ласків, третє – ЗОШ І-ІІ ст. с.Микуличі.

Категорія: РДЮСШ | Переглядів: 108 | Додав: РМК | Дата: 03.12.2018

23 листопада, в спортивному залі НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-дитячий садок» с.Льотниче, проведено першість району з футзалу серед дівчат загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів. У змаганнях взяли участь ЗОШ І-ІІІ ступенів сіл Галинівка, Березовичі, Стенжаричі та Льотниче. Березовичівські школярки показали хорошу гру та впевнено перемогли в районних змаганнях, другими стали дівчата з Стенжарич, на третьому місці – команда з Галинівки.

Категорія: РДЮСШ | Переглядів: 88 | Додав: РМК | Дата: 27.11.2018

9 листопада в спортивному залі НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-дитячий садок» с.Льотниче проведено першість району з футзалу серед дівчат загальноосвітніх шкіл І-ІІ ступенів. У змаганнях взяли участь ЗОШ І-ІІ ступенів сіл Бубнів, Селець, Хмелівка, Микитичі, Микуличі.

У підсумку переможцями стали дівчата ЗОШ І-ІІ ст. с.Селець, друге місце – ЗОШ І- ІІ ст. Хмелівка, третє місце – ЗОШ І-ІІ ст. с.Микитичі.

Категорія: РДЮСШ | Переглядів: 58 | Додав: РМК | Дата: 13.11.2018

4 листопада в спортивному залі загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. с.Хобултова проведено районні спортивні змагання серед молодих сімей «Тато, мама, я - спортивна сім'я». 4 сімейні команди змагалися у 9 естафетах, у яких проявляли свої інтелектуальні та спортивні здібності.

У підсумку перемогла команда із села Верби Оваднівської ОТГ - сімя Жолнач (тато-Андрій, мама – Ірина, дитина – Анна). Друге місце за сім’єю Фесік з Овадного – Григорієм, Юлією та Дариною. Третє місце здобули представники села Березович – сімя Остапюків (Василь, Ульяна та Данило).

Категорія: РДЮСШ | Переглядів: 110 | Додав: РМК | Дата: 05.11.2018

22 жовтня на стадіоні «Авангард» в місті Луцьку було проведено XVI Спортивні ігри школярів Волині з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2002 року народження та молодші.

У бігу на 200 метрів срібним призером змагань став Лукашук Віталій, Шустовський Стас був другий у стрибках у довжину, Чемко Тетяна – третє місце у бігу на 100 метрів.

За крок від п’єдесталу, на четвертому місці, стали - Пасальський Максим та Денискіна Оксана. Переможці та призери були нагороджені дипломами та медалями.

Категорія: РДЮСШ | Переглядів: 100 | Додав: РМК | Дата: 23.10.2018

19 жовтня на стадіоні «Олімп» міста Володимир-Волинського відбулись районні змагання з легкої атлетики серед загальноосвітніх шкіл І- ІІ, І-ІІІ ступенів. У змаганнях взяли участь 18 команд. Юнаки та дівчата змагались з бігу на 100, 200, 400, 800, 1500 метрів, стрибках в довжину, штовханні ядра та естафетах 4х100 метрів.

В загальнокомандному заліку серед ЗОШ І-ІІ ст. перемогли учні ЗОШ ІІ ст. с.Микуличі, друге місце – ЗОШ І-ІІ ст. с.Хмелівка, третє – ЗОШ І-ІІ ст. с.Микитичі. Серед ЗОШ І-ІІІ ст. чемпіонами району стала ... Читати далі »

Категорія: РДЮСШ | Переглядів: 112 | Додав: РМК | Дата: 23.10.2018