Користувачів: 0

Освіта Володимир-Волинського району Волинської області

Головна » РДЮСШ
« 1 2 3 4 ... 18 19 »

Вже традиційно в районі проводяться змагання з міні-футболу на приз «Шкіряний м’яч» серед учнів загальноосвітніх шкіл району.

05 квітня на новому футбольному майданчику з синтетичним покриттям НВК с.Зимне відбулися змагання між хлопчиками 2007-2008 років народження  загальноосвітніх шкіл І-ІІ, І-ІІІ ступенів.

В підсумку, серед ЗОШ І-ІІ ступенів перемогли юнаки ЗОШ І-ІІ ст. с.Бубнів, на другому місці – ЗОШ І-ІІ ст. с.Хмелівка, третє  місце – ЗОШ І-ІІ ст. с.Микитичі.

Серед загальн ... Читати далі »

Категорія: РДЮСШ | Переглядів: 70 | Додав: РМК | Дата: 08.04.2019

15 лютого в спортивному комплексі «Олімп» міста Володимир-Волинського проведено першість району з настільного тенісу серед загальноосвітніх шкіл І-ІІ, І-ІІІ ступенів. У змаганнях взяло участь п`ятнадцять шкіл. Склад команди: 1 юнак та 1 дівчина.
В особистому заліку серед дівчат ЗОШ І-ІІ ст. на першому місці Подвернюк Анна (ЗОШ с.Микитичі), ІІ місце – Кашубська Юлія (ЗОШ с. Селець), ІІІ місце – Сидорук Надія (ЗОШ с.Гайки). Серед юнаків перемогу здобув Борейко Владислав (ЗОШ с.Ласків), на другому місці – Гричай Станіслав (ЗОШ с.Зоря), ІІІ місце – Артимук Артем (ЗОШ с.Бубнів).

... Читати далі »

Категорія: РДЮСШ | Переглядів: 70 | Додав: РМК | Дата: 18.03.2019

Учні Володимир-Волинської районної ДЮСШ взяли участь у відкритій першості Львівського училища фізичної культури з легкої атлетики на призи львівських олімпійців. Змагання проходили 02 березня у місті Львові в спортивному манежі СКА.

В підсумку Кецан Назар став дворазовим бронзовим призером змагань з бігу на 300 та 600 метрів. Шпур Ольга потрапила в шістку кращих легкоатлеток з бігу на 60 метрів.

Призери та переможці зм ... Читати далі »

Категорія: РДЮСШ | Переглядів: 83 | Додав: РМК | Дата: 05.03.2019

1 березня у спортивному залі ЗОШ І-ІІІ ст. с.Хобултова було проведено першість району з волейболу серед юнаків загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів.

Учасники змагались у двох групах за вихід у фінальну частину. Ігри виявились цікавими і напруженими.

Отже, у підсумку перше місце здобула команда ЗОШ І-ІІІ ст. с.Хобултова, на другому місці –ЗОШ І-ІІІ ст. с.Березовичі, третіми стали юнаки ЗОШ І-ІІІ ст. с.Галинівка.

Категорія: РДЮСШ | Переглядів: 66 | Додав: РМК | Дата: 05.03.2019

26 лютого в ТРЦ «Порт Сіті» міста Луцька відбулись обласні фінальні змагання з баскетболу 3х3, окремо серед юнаків і дівчат 2001 р.н. і молодші (старша вікова група) та 2004 р.н. та молодші (середня вікова група).

Володимир-Волинський район представляли переможці районного етапу - ЗОШ І- ІІІ ст. с.Суходоли у змаганнях серед дівчат та ЗОШ І-ІІІ ст. с.Березовичі – серед юнаків.

У підсумку, дівчата ЗОШ ... Читати далі »

Категорія: РДЮСШ | Переглядів: 141 | Додав: РМК | Дата: 28.02.2019

22 лютого в спортивному залі Льотничівського НВК відбулась першість району з волейболу серед дівчат загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів. У змаганнях взяли участь 6 команд.
Впевнену перемогу здобули дівчата з НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-дитячий садок» с.Льотниче, на другому місці – команда НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-ліцей» с.Зимне та на третьому – ЗОШ І-ІІІ ст. с.Лудин.

Категорія: РДЮСШ | Переглядів: 57 | Додав: РМК | Дата: 25.02.2019

З 01 по 03 лютого в місті Володимир-Волинському відбулись обласні змагання з баскетболу серед юнаків 2002 року народження та молодші за програмою ХVII Спортивних ігор школярів Волині.

У змаганнях взяли участь 16 команд міст і районів області, які були розділені на 4 групи, де боролись за вихід у фінальну частину змагань.

Команда Володимир-Волинського району в підсумку посіла 10 місце, а перемогли юнаки з міста Луцька.

< ... Читати далі »

Категорія: РДЮСШ | Переглядів: 88 | Додав: РМК | Дата: 05.02.2019

Щороку спортсмени Володимир-Волинської районної ДЮСШ беруть участь у відкритій першості Нововолинської ДЮСШ з легкої атлетики, що проходить традиційно взимку.

02 лютого, цього року, змагання відбулись серед юнаків та дівчат 2006 років народження та молодші. У турнірі взяли участь команди Нововолинської, Володимир-Волинської районної та міської ДЮСШ, Сокальської та Червоноградської ДЮСШ. Легкоатлети змагалися з бігу на 30 м,30 м з бар’єрами, 200 метрів та у стрибках в довжину.

Найкращий результат серед наших спортсменів показала Шпур Ольга, ставши переможцем на 30 метрів та бронзовою медалісткою у стрибках у довжину серед дівчат. Гаманович ... Читати далі »

Категорія: РДЮСШ | Переглядів: 119 | Додав: РМК | Дата: 05.02.2019

Вже традиційно в спортивному манежі НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. №3 – ліцей» міста Володимира Волинського було проведено відкриту першість Володимир-Волинської районної ДЮСШ.

У змаганнях взяли участь учні Володимир-Волинської, Нововолинської та Володимир-Волинської районної ДЮСШ. Учасники змагались з бігу на 40 метрів, 40 метрів з бар’єрами та 200 метрів у двох вікових категоріях: 2004- 2005 та 2006-2007 років народження.

Категорія: РДЮСШ | Переглядів: 116 | Додав: РМК | Дата: 26.12.2018

Як в Україні, так і в нашому районі набирає популярності серед молоді та дорослого населення стрітбол (баскетбол 3х3).

16 грудня в спортивному залі ЗОШ І-ІІІ ст. с.Суходоли була проведена першість району із цього виду спорту серед чоловічих команд в рамках районної Спартакіади серед Устилузької міської та сільських рад.

В підсумку переможцями змагань стала команда з Оваднівської с/р, друге місце – Зарічанська с/р та третє – Березовичівська с/р.

Переможці та призери змагань були нагороджені грамотами, медалями, кубками відділу освіти, молоді та спорту Володимир-Волинської райдержадміністрації.

Категорія: РДЮСШ | Переглядів: 68 | Додав: РМК | Дата: 18.12.2018