Понеділок, 10.12.2018, 07:32
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Форма входу
Відгуки/Пропозиції
Ім`я відправника *:
E-mail відправника *:
Тема:
Текст повідомлення *:
Код безпеки *:

Пошук
Календар
«  Грудень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Освіта Володимир-Волинського району Волинської області

Головна » 2018 » Грудень » 3 » Районна Спартакіада з настільного тенісу та плавання
15:22
Районна Спартакіада з настільного тенісу та плавання

2 грудня в спортивному комплексі «Олімп» м.Володимир-Волинського в рамках районної Спартакіади серед Устилузької міської та сільських рад були проведені змагання з настільного тенісу та плавання. У спортивному заході прийняли участь команди Березовичівської сільської ради, Зарічанської, Зимнівської, Оваднівської, Устилузької ОТГ та студенти агротехнічного коледжу (настільний теніс).

У змаганнях з настільного тенісу серед чоловіків (1 ракетка) перемогу здобув представник міста Устилуга – Мелкумян Самвел, друге місце – Климюк Віктор (Заріччя), третє – Балаж Людвик (Овадне); серед чоловіків (2 ракетка): перше - Петрук Максим (Овадне), друге – Калиновський Валерій (Заріччя), третє – Загорський Сергій (Устилуг). Перемогу серед жінок здобула Загорська Аліна (Устилуг), друге місце – Оксентюк Тетяна (агроколедж) та третє – Матвейчук Галина (Овадне).

У загальнокомандному заліку з настільного тенісу перше місце за Устилузькою м/р, друге – Оваднівською с/р, третє – Зарічанською с/р.

У змаганнях з плавання серед дівчат до 18 років перемогла Бідун Тетяна з Овадного, друге – Орлова Ольга з Устилуга та третє – Мельничук Ангеліна з Березович. Серед жінок найшвидшою стала Матвейчук Галина (Овадне), друге місце – Судак Ірина (Устилуг) та третє – Семенюк Іванна (Березовичі).

Серед юнаків до 18 років переміг представник Овадного Тріль Ілля, другий – Почацький Артем з Березович та третій – Гарах Микола з Устилуга. Серед чоловіків перше – Сидорук Павло (Овадне), друге – Мельничук Павло (Березовичі) та третє – Терещук Анатолій (Устилуг).

В естафеті 4х25 метрів найшвидший час показала команда з Овадного, другими стали представники міста Устилуга та третіми- села Березович.

Переможці та призери змагань були нагороджені грамотами та медалями відділу освіти, молоді та спорту Володимир-Волинської райдержадміністрації.

Категорія: РДЮСШ | Переглядів: 50 | Додав: РМК