П`ятниця, 27.04.2018, 03:39
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Форма входу
Відгуки/Пропозиції
Ім`я відправника *:
E-mail відправника *:
Тема:
Текст повідомлення *:
Код безпеки *:

Пошук
Календар
«  Січень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Освіта Володимир-Волинського району Волинської області

Головна » 2018 » Січень » 30 » Призери обласних олімпіад
20:22
Призери обласних олімпіад

32 учні загальноосвітніх навчальних закладів Володимир-Волинського району взяли участь у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін у 2017-2018 навчальному році. Призерами стали 13 учасників. Друге місце вибороли: 

Шимонюк Михайло, учень 8 класу ЗОШ І-ІІІ ст. с. Хобултова — з історії;

Мирончук Соломія,  учениця 9 класу ЗОШ І-ІІІ ст. с. Овадне — з біології;

Білохвіст Аліна, учениця  7 класу ООЗ “НВК “ЗОШ І-ІІІ ст. -ліцей” с. Зимне” - з математики;

Лавринюк Катерина, учениця 11 класу ООЗ “НВК “ЗОШ І-ІІІ ст.-ліцей” с. Зимне”- з екології;

Мельничук Аліна,  учениця 11 класу ООЗ “НВК “ЗОШ І-ІІІ ст. -ліцей” с. Зимне” - з екології.

Третє місце посіли:

Шимонюк Михайло, учень 8 класу ЗОШ І-ІІІ ст. с. Хобултова — з української мови та літератури;

Радчук Вадим,  учень 10  класу ЗОШ І-ІІІ ст. с. Овадне — з історії;

Мамай Костянтин, учень 8 класу ЗОШ І-ІІІ ст. с. Хмелівка— з географії;

Цизь Сергій, учень 9 класу ЗОШ І-ІІІ ст. с. Хмелівка— з історії;

Баляс Яна, учениця 10 класу комунального закладу “ЗОШ І-ІІІ ст. с. Лудин” - з української мови та літератури;

Козун Ірина, учениця 11 класу ООЗ “НВК “ЗОШ І-ІІІ ст. -ліцей” с. Зимне” - з української мови та літератури;

Головенко Діана, учениця 11 класу Бубнівської ЗОШ І-ІІ ст. -філії ООЗ “НВК “ЗОШ І-ІІІ ст. -ліцей” с. Зимне” - з історії;

Мазур Євген, учень 9 класу Селецької ЗОШ І-ІІ ст. ім. О. Полонської - філії ООЗ “НВК “ЗОШ І-ІІІ ст. -ліцей” с. Зимне” - з трудового навчання;

Бажаємо здоров’я, творчого натхнення та нових досягнень учням та вчителям, які  їх підготували: Карпук Жанні Петрівні, Шоцькій Тетяні Михайлівні, Матвіюку Юрію Володимировичу, Кротач Галині Петрівні, Подзізею Борису Анатолійовичу, Сичук Валентині Василівні, Петруку Петру Степановичу, Литвинчук Сергію Андрійовичу, Цизю Євгену Євгеновичу, Сівер Ларисі Сергіївні, Жаловазі Валентину Миколайовичу, Бобку Олександру Михайловичу.

Категорія: ВОМС | Переглядів: 131 | Додав: РМК