Освіта Володимир-Волинського району Волинської області

Головна » 2018 » Травень » 24 » Підсумки спортивної спартакіади школярів району
17:15
Підсумки спортивної спартакіади школярів району

Завершилась ХVIII Спартакіада школярів Володимир-Волинського району серед загальноосвітніх шкіл І-ІІ, І-ІІІ ступенів. У 2017-2018 навчальному році заклади освіти змагались в обов’язкових видах: легка атлетика, легкоатлетичний крос, «Козацький гарт», «Старти надій» та в змаганнях з видів спорту за вибором: футбол (юнаки та дівчата), баскетбол (юнаки, дівчата), волейбол (юнаки дівчата), настільний теніс.
В підсумку серед загальноосвітніх шкіл І-ІІ ступенів переможцем районної спартакіади стала ЗОШ І-ІІ ст. с.Микуличі (вчитель фізичного виховання – Калиновський В.), друге місце – ЗОШ І-ІІ ст. с.Хмелівка ( вчитель фізичного виховання – Літвінчук С.) та третє місце – ЗОШ І-ІІ ст. с.Микитичі (вчитель фізичного виховання – Приймак С.). В загальнокомандному заліку серед ЗОШ І-ІІІ ст. перше місце здобули школярі ЗОШ І-ІІІ ст. с.Березовичі ( вчитель фізичного виховання - Гапон Л.), друге місце - НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-дитячий садок» с.Льотниче (вчитель фізичного виховання - Гнатюк С.) та третє місце – ЗОШ І-ІІІ ст. м.Устилуг (вчитель фізичного виховання – Гладчук І.).

Категорія: РДЮСШ | Переглядів: 110 | Додав: РМК