Освіта Володимир-Волинського району Волинської області

Головна » 2019 » Квітень » 22 » Першість району з легкоатлетичного кросу
15:26
Першість району з легкоатлетичного кросу

19 квітня в урочищі села Фалемичі було проведено першість району з легкоатлетичного кросу серед юнаків та дівчат загальноосвітніх шкіл І-ІІ та І-ІІІ ступенів. Змагання проходили на дистанціях 500 метрів серед ЗОШ І-ІІ, І-ІІІ ступенів та 1000 метрів - ЗОШ І-ІІІ ступенів.

На дистанціях 500 метрів переможцями та призерами стали:

І місце - Гарват Карина (Ласків), Шпур Ольга (Березовичі), Кецан Назар (Микуличі), Криштоп Богдан (Стенжаричі).

ІІ місце - Кінаш Вікторія (Хмелівка), Бадзюнь Аліна (Зимне), Трофимук Дмитро (Гайки), Яцюра Дмитро (Хобултова);

ІІІ місце - Стаднік Віра (Микитичі), Доскоч Вероніка (Галинівка), Гричай Станіслав (Зоря), Корчик Богдан (Березовичі).

На дистанції 1000 метрів:

І місце - Ігнатюк Анна та Рабей Орест (Березовичі);

ІІ місце - Охрімчук Ольга (Зимне), Павлюк Василь (Овадне)

ІІІ місце - Марчук Ольга (Хобултова), Вольський Макар ( Зимне).

У командному заліку серед загальноосвітніх шкіл І-ІІ ступенів перемогли команда ЗОШ с. Микуличі, друге місце зайняли учні ЗОШ с. Хмелівка , третє за командою ЗОШ с. Гайки

Серед команд загальнооствітніх шкіл І-ІІІ ступенів перше місце зайняла команда ЗОШ с. Березовичі, друге місце - НВК с. Зимне та третє місце посіла ЗОШ с. Хобултова.

Категорія: РДЮСШ | Переглядів: 70 | Додав: РМК