Понеділок, 10.12.2018, 07:02
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Форма входу
Відгуки/Пропозиції
Ім`я відправника *:
E-mail відправника *:
Тема:
Текст повідомлення *:
Код безпеки *:

Пошук
Календар
«  Червень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Освіта Володимир-Волинського району Волинської області

Головна » 2018 » Червень » 11 » Навчання вчителів Нової української школи
13:20
Навчання вчителів Нової української школи

8 червня завершилася третя, остання сесія підвищення кваліфікації вчителів початкових класів, які у 2018-2019 н.р. викладатимуть в 1 класах і будуть впроваджувати новий Державний стандарт початкової освіти. З 4 по 8 червня вчителі проходили курс навчання в НВК “ЗОШ І-ІІІ ст.-ліцей” с.Зимне під керівництвом обласних та районних тренерів НУШ. Матеріалом про особливості психічних і пізнавальних процесів шестирічок, формування емоційного інтелекту дитини розпочала третю сесію тренер Соколовська Руслана Дмитрівна.

Вчителі ознайомились з поняттям множинного інтелекту, склали особистісні графіки розвитку різних сфер інтелекту. Дослідження та формування соціальних навичок школярів практично продемонструвала тренер Будцева Оксана Богданівна, яка провела для вчителів урок інтегрованого курсу «Я досліджую світ». Досвідом викладання інтегрування навчальних предметів в курсі «Я досліджую світ», проведення ранкового кола, організації кооперативного навчання, використання нового навчально-методичного матеріалу поділились вчителі перших класів Нововолинської ЗОШ №6 Тертична Тетяна Миколаївна та Хомук Галина Павлівна. Ці вчителі з вересня 2017 року працюють в рамках всеукраїнського експерименту «Розроблення і впровадження навчально-методичного забезпечення початкової освіти в умовах реалізації нового Держстандарту початкової освіти», отже, мають цінні практичні напрацювання.

Учасники тренінгу вчилися реалізовувати діяльнісний підхід на уроках навчання грамоти (читання, письмо, креативне письмо), математики (маніпуляції з предметами, задачі), знайомилися з освітнім потенціалом гри з LEGO та методикою компетентісного навчання “Шість цеглинок“ під керівництвом тренерів Костюк І.В. та Соколовської Р.Д. Про нові аспекти процесу оцінювання першокласників, формувальне вербальне оцінювання, відстеження індивідуальних досягнень дитини та технологію портфоліо розповіла гість тренінгу, обласний тренер НУШ Никитюк Лариса Мілентіївна.

Методист відділу з питань управлінської діяльності та інклюзивної освіти ВІППО Романюк Світлана Володимирівна визначила особливості роботи з дітьми з особливими освітніми потребами, зміст індивідуальної програми розвитку такої дитини в умовах навчального закладу, розкрила механізми надання додаткової підтримки вчителю.

Під час опрацювання навчального модуля “Інтеграція: тематичний і діяльнісний підхід“ разом з тренерами Будцевою О.Б. та Соколовською Р.Д. вчителі вивчали стратегії розвитку критичного мислення молодших учнів, складали інтелект-карти тематичного дня, дискутували, ставили питання, знаходили оптимальні рішення і цікаві визначення. Учасники тренінгу розмірковували над власними набутками, досвідом, проблемними питаннями, які хвилюють кожного і потребують додаткових зусиль, часу, інформації в ході рефлексії.

Логічним підсумком напруженої п’ятиденної роботи стало представлення кожною групою кейс-презентації з обраного актуального питання тренінгу. Кейс-презентації наочно продемонстували набутий під час дистанційного та очного навчання досвід і навички майбутніх вчителів Нової української школи.

Категорія: РМК | Переглядів: 138 | Додав: РМК