Освіта Володимир-Волинського району Волинської області

Головна » 2019 » Травень » 21 » Дитячі спортивні ігри "Страти надій"
09:43
Дитячі спортивні ігри "Страти надій"

16 та 17 травня на стадіоні «Олімп» було проведено останній вид ХІХ Спартакіади школярів Володимир-Волинського району серед  загальноосвітніх шкіл  І-ІІ, І-ІІІ ступенів – дитячі спортивні ігри «Старти надій» серед учнів 5-7-х класів. Програма змагань включала біг на 60 метрів, легкоатлетичний крос, стрибки в довжину,  метання м’яча, піднімання в сід та естафета 8х50 метрів.

У підсумку серед ЗОШ І-ІІ ступенів перемогу здобула ЗОШ ІІ ст. с.Хмелівка, на другому місці –ЗОШ І-ІІ ст. с Верба, третє місце – ЗОШ І-ІІ ст. с. Микуличі.

Серед ЗОШ І-ІІІ ступенів переможцями стали учні ЗОШ І-ІІІ ст. м.Устилуг, друге місце – ЗОШ І-ІІІ ст. с.Березовичі,  третє місце – ЗОШ І-ІІІ ст. с.Суходоли.

Категорія: РДЮСШ | Переглядів: 63 | Додав: РМК