Користувачів: 0

Освіта Володимир-Волинського району Волинської області

Головна » Архів матеріалів
« 1 2 ... 119 120 121

Згідно календарного плану спортивно-масових заходів відділів освіти на 2012 рік у спортивному залі Устилузької ЗОШ І-ІІІ ступеня було проведено першість району серед юнаків та дівчат загальноосвітніх шкіл І-ІІ, І-ІІІ ступеня. Змагання проводились в особистому та командному заліку. Серед дівчат ЗОШ І-ІІ ступеня перемогла учениця Селецької школи Ривачук Аліна, друге місце за Римарук Оленою з Ласкова, третє місце зайняла Денисюк Анастасія з Хмелівківської школи. Серед юнаків перше місце зайняв учень Зорянської школи Згоранець Олег, друге місце зайняв Вовк Вадим Селецька ЗОШ, третє Столяр Андрій з Хмелівки.

< ... Читати далі »

Категорія: РДЮСШ | Переглядів: 393 | Додав: РМК | Дата: 03.04.2012

На березневих канікулах з 26 по 30 березня 2012 року було проведено ХІ Спартакіаду загальноосвітніх навчальних закладів Володимир-Волинського району. У спартакіаді приймали участь керівники, вчителі, працівники загальноосвітніх шкіл, працівники районної державної адміністрації.

Освітяни змагалися у грі з настільного тенісу, шахів, волейболу, міні-футболу, баскетболу.

... Читати далі »

Категорія: ВОМС | Переглядів: 357 | Додав: РМК | Дата: 03.04.2012

На протязі березневих канікул згідно положення про проведення Національний Кубок шкільного футболу ЄВРО – 2012 було проведено перший етап районних змагань. У першому етапі прийняли участь юнаки – учні загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступеня. Згідно жеребкування, яке було проведено 21 березня 2012 року визначились суперники першого туру, в якому зустрілися:
Категорія: РДЮСШ | Переглядів: 334 | Додав: РМК | Дата: 03.04.2012

Група № 1

Ігри

Категорія: РДЮСШ | Переглядів: 358 | Додав: РМК | Дата: 12.03.2012

Уже традиційно наприкінці лютого проводиться першість району з міні-футболу серед юнаків 5-7 класів загальноосвітніх шкіл І-ІІ, І-ІІІ ступенів. Змагання проводилися у спортивних залах НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. - ліцей» с. Зимне та НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – дитячий садок» с. Льотниче.

Юнаки загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступеня змагалися у двох групах.

Категорія: РДЮСШ | Переглядів: 462 | Додав: РМК | Дата: 12.03.2012

З п’ятого лютого по 12 лютого в місті Вінниця було проведено чемпіонат України з боксу серед жінок – дорослих, молоді , юніорок і дівчат. У цьому чемпіонаті приймала участь збірна команда Волинської області.  До складу збірної команди області були залучені учениці дитячо-юнацької спортивної школи відділу освіти Володимир-Волинської райдержадміністрації Ростопчина Ірина та Морозюк Надія. У ваговій катег ... Читати далі »
Категорія: РДЮСШ | Переглядів: 428 | Додав: РМК | Дата: 16.02.2012

Закінчились змагання з баскетболу серед юнаків загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступеня.

8 лютого у спортивному залі НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дитячий садок» с. Льотниче за 1-3 місце змагалися юнаки: Суходільської, Устилузької загальноосвітньої школи, Льотничівського НВК. Третє місце зайняли юнаки Льотничівського НВК у грі за 1-2 місце в затятій боротьбі перемогу вибороли юнаки Устилузької школи, 2 місце за командою Суходільської загальноосвітньої школи.

Категорія: РДЮСШ | Переглядів: 353 | Додав: РМК | Дата: 14.02.2012

Продовжується Спартакіада школярів району. 25 січня 2012 року у спортивних залах Суходільської ЗОШ І-ІІІ ст.,  Льотничівсського, Зимненського НВК були проведені зональні змагання з баскетболу серед юнаків. У першій групі  змагалися юнаки Устилузької, Хобултівської, Бубнівської ЗОШ І-ІІІ ст.  Змагання проходили у спортивному залі Зимненського НВК.

null

З 10 червня по 16 червня м. Ковелі проходили міжнародні змагання з боксу серед жінок, молоді та юніорок. У цих змаганнях приймали участь кращі спортсмени Країни. Вихованка дитячо-юнацької спортивної школи відділу освіти Володимир-Волинської райдержадміністрації Ростопчина Ірина гідно виступила на цих змаганнях. Ірина  зайняла третє місце і була нагороджена бронзовою медаллю. Готували спортсменку тренери-викладачі Ростопчин ... Читати далі »
Категорія: РДЮСШ | Переглядів: 419 | Додав: РМК | Дата: 17.06.2011

1-10 11-20 ... 1181-1190 1191-1200 1201-1210