Гостей: 1
Користувачів: 0

Освіта Володимир-Волинського району Волинської області

Відділення боксу

Відділення боксу у дитячо-юнацькій спортивній школі почало працювати з 2007 року. На відділенні працює два тренери-викладачі: тренер Філюк Сергій Павлович та тренер першої категорії Озаринський Геннадій Анатолійович.

null
За цей період вісім учнів ДЮСШ виконали норматив кандидата в майстри спорту України.

null

Учні ДЮСШ ставали неодноразовими чемпіонами та призерами  в районних, обласних змаганнях,
Чемпіонатах України, всеукраїнських та міжнародних турнірах.
У 2007 році чемпіонами області у своїх вагових категоріях ставали: Кондисюк Ярослав, Оганисян Аветіс, Форминюк Максим, Торенюк Василь, Олексюк Віталій, Остапик Вадим – тренер-викладач Філюк С.П.

null

У 2008 році першості України м.Харків Форманюк Максим зайняв п’яте місце. На чемпіонаті України м.Керч чемпіонами у своїх вагових категоріях стали Форманюк Максим, Олексик Віталій.
У м.Кіровограді на спортивних іграх школярів України Романов Олег зайняв друге місце.
На зональних змаганнях першості України м.Хмельницький  призерами стали:

null

Ляшенко Сергій, Семенюк Дмитро, Остапюк Вадим.
У першості області команда району зайняла третє командне місце, готовили команду тренери-викладачі: Філюк С.П., Ростопчин Б.М.
У 2009 році учні відділення приймали участь у всеукраїнському турнірі на призи Андрія Котельника м.Львів. Призерами та переможцями ставали: Форманюк Максим, Остапик Вадим.
На першості України м.Енергодар Форманюк Максим зайняв дев’яте місце, міжнародних змаганнях «Кубок Карпат» п’яте місце.

null

У відкритому кубку Волинської області з боксу м.Горохів команда ДЮСШ зайняла перше загальнокомандне місце, переможцями у своїх вагов
их категоріях стали: Форманюк Максим, Оганісян Артем, Оганісян Аветіс, Шелест Максим, Антонюк Павло, Левчук Сергій, Антонюк Леонід, Ткач Максим, готували команду: Філюк С.П., Ростопчин Б.М.
Членами збірної команди Волині є: Кондисюк Ярослав, Форманюк Максим, Остапюк Вадим, Шелест Максим, Оганесян Аветис.