Середа, 22.11.2017, 10:19
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Форма входу
Відгуки/Пропозиції
Ім`я відправника *:
E-mail відправника *:
Тема:
Текст повідомлення *:
Код безпеки *:

Пошук
Календар
«  Листопад 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0

Освіта Володимир-Волинського району Волинської області

Районний методичний кабінет

ПЛАН РОБОТИ  РМК
листопад   2017 р.

Зміст роботи

Місце проведення

Учасники

Термін

Відповідальні

Організація та проведення представницьких педагогічних   заходів

Конференція “Нова початкова школа - простір освітніх можливостей”

ЦПО

Вчителі 1- 4 класів

 01.11

Костюк І.В.

Конференція “Розвиток фахової компетентності педагогів у контексті модернізації  змісту освіти”

ЦПО

Вчителі історії, іноземної мови, природничого циклу

01.11

Шейчук М.П., Яцюк Л.І.

Педагогічні читання “Духовно-моральне виховання учнів на уроках та у позакласній роботі

ЦПО

Вчителі християнської етики, класні керівники

02.11

Шейчук М.П., Яцюк Л.І.

Педагогічна естафета “Формування здорового способу життя у дітей дошкільного віку в умовах фізичного виховання

Лудинський ЗДО

Вихователі ЗДО

07.11

Кобилінська О., Ковальчук Н.В., Залеська О.М.

Семінар “Впровадження оригінальних програмних методик у вивченні української літератури”

ЗЗСО І-ІІІст. с.Хобултова

Вчителі укр . мови та л-ри

09.11

Шейчук М.П., Карпук Ж.П.

Районний етап конкурсу “Учитель року-2018”

РМК -ЗЗСО

Вчителі

14-17.11

Страхорчук Л.А., методисти

Семінар  “Використання інноваційних технологій навчання для розвитку життєтворчості учнів

ЗЗСО І-ІІ ст. с.Верба

Вчителі трудового навчання

20.11

Гнатюк І.М., Голотовська А.І.

Семінар  “Сучасні біоадекватні технології у викладанні літератури”

ЗЗСО І-ІІІ ст. м.Устилуг

Вчителі заруб. літ.

21.11

Шейчук М.П., Пус.О.А.

Семінар  “ Використання  інформаційних технологій у практиці  початкової школи з метою розвитку творчого потенціалу учнів”

ЗЗСО І-ІІ ст. с. П’ятидні

Вчителі 2 класів

22.11

Костюк І.В., Гладчук Р.Б., Фісюк Б.В.

 Семінар  “Використання можливостей інтеграції для  різнобічного розгляду  певного об’єкта,  поняття,  явища  на  уроці”

ЗЗСО І-ІІ ст.с. Микитичі

Вчителі 3 класів

23.11.

Костюк І.В., Василенко Т. М., Окшин Н.С.

Семінар  “Використання ігрових технологій на уроках інформатики в початковій школі

ЗЗСО  І-ІІІ ст. с.Березовичі

Вчителі інформатики, початкових класів

24.11

Кобилінська О.В., Шпига О.І.

Постійно діючий семінар «Інформаційна компетентність керівника як засіб організації якісного навчально-виховного процесу»

ЗЗСО  І-ІІІ ст.  с. Хобултова

Директори ЗОШ

27.11

Страхорчук Л.А., Шимонюк О.А.

 Семінар  “Формування  творчого ставлення до образотворчого мистецтва через використання  нетрадиційних технік зображення “

ЗЗСО І-ІІІ ст.с. Суходоли

Вчителі образотворчого мистецтва

28.11

Костюк І. В., Аверкієва Г. Я.

Семінар  “ Впровадження напрямів STEM-освіти у процесі навчання природничих дисциплін”

ЗЗСО І-ІІ ст. с. П’ятидні

Вчителі природничого циклу

29.11

Яцюк Л.І.

 Семінар  “Здійснення національно-патріотичного виховання учнів засобами шкільної бібліотеки

ЗЗСОІ-ІІ ст.с. Хмелівка

Шкільні бібліотекарі

30.11

Костюк І.В., Рибка Л. П., Цизь Є.Є.

Організація роботи  творчих груп, майстер-класів,  творчої лабораторії , школи новопризначеного керівника, школи молодого педагога тощо

Творча група “Формування ключових компетентностей учнів”

РМК

Вчителі географії

01.11

Яцюк Л.І., Мартинова З.С.

Творча група “Створення навчально-методичного комплексу викладання хімії за новими програмами”

РМК

Вчителі хімії

01.11

Яцюк Л.І., Доменті І.І.

Творча група “Проектна діяльність класних керівників”

РМК

Класні керівники, ЗДВР

02.11

Яцюк Л.І., Кожуховська І.В.

Творча група “Проектні технології на уроках фізики”

ЗЗСО І-ІІІ ст.с. Суходоли

Вчителі фізики

03.11.

Гаврилюк Л.А., Панасюк Я.О.

Творча група  “Хмарні сервіси в управлінській діяльності”

ЗЗСО І-ІІІ ст. с.Овадне

 ЗДНВР

06.11

Страхорчук  Л.А.

Школа молодого вчителя інформатики

ЗЗСО І-ІІІ ст.с. Суходоли

Вчителі інформатики

10.11

Кобилінська О.В., Борис В.В.

Школа молодого вихователя

ЗДО

Молоді вихователі

14.11.

Кобилінська О.В., Цихоцька Р.М.

Коучинг сесія “Організація безпечного  життєвого простору дошкільного заклад в умовах малокомплектного ДНЗ”

Березовичівський ЗДО

Завідувачі ДНЗ

21.11

Кобилінська О.В., Цихоцька Р.М.

Майстер-клас”Формування екологічної культури школярів”

ЗЗСО  І-ІІІ ст. с.Березовичі

Вчителі екології

22.11.

Яцюк Л.І., Динька О.А.

Майстер-клас “Експеримент на уроці фізики”

ЗЗСО І-ІІІ ст. м.Устилуг

Вчителі  фізики (спеціалісти, ІІ категорія)

24.11

Попович О.В., Гаврилюк Л.А., Гоцик І.Й.

  Робота з обдарованими дітьми

 Районні олімпіади

 

 

 

 

Інформаційні технології

ЗЗСО  І-ІІІ ст. с. Суходоли

Учні  9-11 класів

11.11

Кобилінська О.В.

Географія

ЗЗСО І-ІІ ст. с. П’ятидні

Учні  8-11 класів

11.11

Яцюк Л.І.

Українська мова та література

ЗЗСО  І-ІІІ ст. с. Суходоли

Учні  8-11 класів

18.11

Шейчук М.П.

Інформатика

ЗЗСО НВК с. Зимне

Учні  9-11 класів

18.11

Кобилінська О.В.

Історія

ЗЗСО  І-ІІІ ст. с. Суходоли

Учні  8-11 класів

25.11

Шейчук М.П.,

Екологія

РМК

Учні  10-11 класів

25.11

Яцюк Л.І.

Німецька мова

ЗЗСО  І-ІІІ ст. с. Суходоли

Учні  9-11 класів

25.11

Шейчук М.П.

Конкурси та змагання

 

 

 

 

Футбол (дівчата  ЗЗСОІ-ІІст, І-ІІІ ст._

Спорткомплекс

Учні 5-11 класів

03.11

Гнатюк І.М.

Мовний конкурс імені Петра Яцика

ЗЗСО  І-ІІІ ст. с. Суходоли

Учні  3-11 класів

24.11

Костюк І.В., Шейчук М.П.

Баскетбол дівчата ЗЗСО І-ІІ ст.

ЗЗСО с. П'ятидні

Учні 5-11 класів

24.11

Гнатюк І.М.