Четвер, 21.09.2017, 06:16
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Форма входу
Відгуки/Пропозиції
Ім`я відправника *:
E-mail відправника *:
Тема:
Текст повідомлення *:
Код безпеки *:

Пошук
Календар
«  Вересень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Освіта Володимир-Волинського району Волинської області

Районний методичний кабінет

ПЛАН РОБОТИ РМК

Вересень 2017 р.

Зміст роботи

Місце проведення

Учасники

Термін проведення

Відповідальні

Організація та проведення представницьких педагогічних   заходів

Інструктивна нарада заступників директорів ЗОШ

РМК

Заступники директорів

04.09

Страхорчук Л.А.

Інструктивно-методична нарада завідувачів ДНЗ

РМК

Завідувачі ДНЗ

05.09

Кобилінська О.В.

Інструктивно-методична  нарада завідувачів ЗОШ І ступеня

РМК

Завідувачі ЗОШ І ступеня

06.09

Костюк І. В.

Інструктивно-методична  нарада вихователів груп продовженого дня

РМК

Вихователі груп продовженого дня

07.09

Костюк І. В.

Науково-методична рада РМК

РМК

Члени НМР

18.09.

Страхорчук Л.А.

Тиждень наставника

ЗОШ

Молоді педагоги, стаж-0-2 роки

18-22.09.

Методисти, заступники директорів ЗОШ

Районні методичні обє'днання

Районне методичне об'єднання вихователів ДНЗ

Зарічанський ДНЗ

Вихователі ДНЗ

14.09

Кобилінська О.В., Сидорук С.В.

Організація роботи  творчих груп, майстер-класів,  творчої лабораторії , школи новопризначеного керівника, школи молодого педагога тощо

Творча група “Створення навчально-методичного комплексу викладання хімії за оновленими програмами Державного стандарту”

РМК

Вчителі хімії

06.09

Яцюк Л.І., Доменті І.І. (ЗОШ  м. Устилуг).

Творча група “Формування ключових компетентностей учнів шляхом використання дослідницьких технологій навчання”.

РМК

Вчителі географії

06.09

Яцюк Л.І., Мартинова З.С.  (ЗОШ. с.  Березовичі).

Школа молодого педагога іноземної мови

РМК

Молоді вчителі іноз. мови

12.09

Шейчук М.П., Галєта-Ткач Л.В.

Творча група керівників МО  класних керівників “Проектна діяльність класного керівника як засіб формування життєвої компетентності школярів”.

РМК

Керівники ШМО  класних керівників

12.09

Яцюк Л.І., Кожуховська І.В. (ЗОШ  с. Суходоли).

Творча лабораторія з проблеми організації сільськогосподарського дослідництва на шкільних  навчально-дослідних ділянках .

РМК

Вчителі біології

13.09

Яцюк Л.І., Королевич С.В. (ЗОШ  с. Галинівка).

Творча група “Використання проектної технології як  складової процесу соціалізації при вивченні предметів  суспільного циклу”

РМК

Вчителі  історії

14.09

Шейчук М.П., Крощук А.М.

Творча група “Дослідницько-експериментальна діяльність учнів на  уроках словесності”

РМК

Вчителі укр.мови та літератури

14.09

Шейчук М.П., Кузьмич Л.В.

Творча група вчителів математики “Програмне забезпечення на уроках математики”

ЗОШ с. Суходоли

Вчителі математики

15.09

Страхорчук Л.А., Гаврилюк Л.А.,  (ЗОШ с. Суходоли)

Ініціативна група вчителів інформатики

РМК

Вчителі інформатики

19.09

Кобилінська О.В., Волох О.Р. (ЗОШ І-ІІІст. с. Овадне)

Творча група “Формування та розвиток дослідницьких умінь дитини в початковій школі”

РМК

Вчителі початкових класів

20.09.

КостюкІ.В., Грабовська О.Б.

Творча група “Використання здоров’язбережувальних  технологій у практиці роботи початкової школи”

РМК

Вчителі початкових класів

21.09.

Костюк І.В., Луцюк Т.М.

Творча група заступників директорів з навчально-виховної роботи “Використання хмарних технологій в управлінській діяльності та навчально-виховному процесі”

ЗОШ с. Суходоли

Заступники

21.09

Страхорчук Л.А., Кісель Т.В. (ЗОШ с. Суходоли)

Творча група вчителів фізики “Проектні технології на уроках фізики”

РМК

Вчителі фізики

22.09

Страхорчук Л.А., Панасюк Я.О. (ЗОШ с. Ласків)

Майстер-клас “Створення цілісного виховного процесу в школі через єдиний інформаційний простір”.

ЗОШ с. Овадне

Керівники ШМО  класних керівників, ЗДВР

26.09

Яцюк Л.І., Кудлюк Л.В. (ЗОШ  с. Овадне).

Робота з обдарованими дітьми

Змагання на першість району з футболу серед ЗОШ І-ІІІ ст.

Стадіон

 

08.09

Гнатюк І.М.

Змагання на першість району з легкої атлетики

Стадіон

 

22.09

Гнатюк І.М.