Четвер, 22.08.2019, 12:06
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Форма входу
Відгуки/Пропозиції
Ім`я відправника *:
E-mail відправника *:
Тема:
Текст повідомлення *:
Код безпеки *:

Пошук
Календар
«  Серпень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Освіта Володимир-Волинського району Волинської області

Районна дитячо-юнацька спортивна школа

Володимир-Волинська районна дитячо-юнацька спортивна школа працює з 1998 року. Директор  - Гнатюк Володимир Михайлович, інструктор-методист – Матвейчук Галина Володимирівна. У штаті  дитячо-юнацької спортивної школи працюють дев’ять тренерів-викладачів з таких видів спорту, як баскетбол, легка атлетика, футбол, бокс.

262 учні займаються у 19 групах. 178 учнів займаються у 12 групах початкової підготовки першого та другого року навчання, 84 учні – у 7 групах попередньої базової підготовки.

Своєї спортивної бази ДЮСШ не має, безоплатно орендує спортивні зали та стадіони загальноосвітніх шкіл району. Займаються учні відділень у таких загальноосвітніх школах: баскетбол –ЗОШ І-ІІІ ст. с.Суходоли, легка атлетика –ЗОШ І-ІІІ ст. м.Устилуга, ЗОШ І-ІІ ст.с. Микуличі,  Зимненський НВК, Льотничівський НВК,  футбол – ЗОШ І-ІІІ ст. м.Устилуга, Льотничівський НВК , ЗОШ І-ІІІ ст. с.Овадне, ЗОШ І-ІІ ст. с.Верба, бокс – спортивний клуб «Любарт», «Сокіл». Крім базових шкіл до занять залучаються учні загальноосвітніх шкіл сіл Ласкова, Сельця, Галинівки , Бубнова.

Працівники ДЮСШ створюють всі умови для проведення навчально-тренувальної та спортивної роботи. Основними формами навчально-тренувальної роботи є групові тренувальні заняття, тренування за індивідуальними планами, навчально- тренувальні збори, а основною формою спортивної роботи є підготовка та участь вихованців у спортивних змаганнях різного рангу.

За період 2014  року учнями ДЮСШ було виконано 157  розрядів Єдиної спортивної класифікації України, 1 учень виконав норматив кандидата в майстри спорту, 11 учнів виконали другий дорослий розряд, 29 учнів–третій дорослий розряд, 50 учнів – перший юнацький, 48 учнів – другий юнацький, 19 учнів –третій юнацький розряди.

На відділені баскетболу займається 38 учнів у двох групах початкової підготовки першого року навчання. З числа учнів ДЮСШ формуються команди для участі у першості області. Щороку команди юнаків та дівчат приймають участь у міжобласних, обласних, міжнародних  змаганнях та турнірах.

На відділені легкої атлетики займається 84 учні. 63 учні у 5 групах початкової підготовки і 21 учень у 2 групах попередньої базової підготовки. Учні відділення приймають участь у першості області, міжобласних та обласних змаганнях турнірах та матчевих зустрічах. За період 2014 року учні відділення виконали 68 спортивних розрядів Єдиної спортивної кваліфікації, а саме: 2 других дорослих розрядів, 10 третіх дорослих, 25 перших юнацьких, 24 других юнацьких, 8 третіх юнацьких розрядів.

На відділені футболу в 2 групах початкової підготовки та 3  групах попередньої базової підготовки  займається 81 учень. Результати виступу команд задовільні. Команда ДЮСШ – постійний учасник Спортивних ігор школярів Волині, дитячої футбольної ліги Волині. Лише за 2014 рік 4 учні виконали норматив третього дорослого розряду,6учнів виконало нормативи першого юнацького розряду, 21 другого юнацького та 9 третього юнацького розрядів.

Відділення боксу відкрите у 2007 році при підтримці відділу з питань молоді та спорту райдержадміністрації. Учні із шкіл району займаються на базі спортивного клубу «Любарт» та «Сокіл». У 3 групах початкової підготовки займається 39 учнів, у 2 групах попередньої базової підготовки 20 учнів. Приймають участь у міжобласних, міжнародних змаганнях, чемпіонатах України. Загалом у 2014 році учні відділення виконали 36 нормативи, 1 учениця виконала норматив кандидата в майстри спорту, 10 учнів – другого дорослого, 15 учнів – третього дорослого, 5 учнів – першого юнацького, 3 учні – другого та 2 учні – третього юнацького розрядів.

Набір у ДЮСШ здійснюється за рекомендацією учителів фізичного виховання, за бажанням дітей у погодженні з батьками на безконкурсній основі, що забезпечує рівний доступ школярів до здобуття позашкільної освіти. Обов'язковою умовою для заняття у секціях є лише відсутність медичних проти показів для занять спортом.

Разом зі школами, іншими позашкільними навчальними закладами ДЮСШ допомагає створити у місті різнорівневу цілісну освітню систему, яка індивідуалізує освітній шлях дитини в просторі позашкільної освіти, сприяє профілізації старшої школи, розвитку творчих здібностей школярів за спортивним профілем.

Вже другий рік поспіль на базі НВК «ЗОШ І-ІІІст. – дитячий садок» с.Льотниче проводиться літній спортивно-оздоровчий табір денного перебування «Живчик», де оздоровилось 35  учнів ДЮСШ.