П`ятниця, 27.04.2018, 03:38
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Форма входу
Відгуки/Пропозиції
Ім`я відправника *:
E-mail відправника *:
Тема:
Текст повідомлення *:
Код безпеки *:

Пошук
Календар
«  Квітень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Освіта Володимир-Волинського району Волинської області

Олімпіади

Список

переможців   ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад 2017-2018  навчального року  

 

ЗОШ

ПІБ

Клас

Предмети

Місце

Вчитель

НВК с. Зимне Володимир-Волинського району Волинської області.

Білохвіст Аліна петрівна

7

Математика

ІІ

Кротач Галина Петрівна,

Матвіюк Юрій Володимироич.

НВК с. Зимне Володимир-Волинського району Волинської області.

Лавренюк Катерина Володимирівна

11

Екологія

ІІ

Подзізей Борис Анатолійович

НВК с. Зимне Володимир-Волинського району Волинської області.

Мельничук Аліна Володимирівна

11

Екологія

ІІ

Подзізей Борис Анатолійович

ЗОШ І-ІІІ ст. с. Овадне Володимир-Волинського району Волинської області

Мирончук Соломія Олександрівна

9

Біологія

ІІ

 Шоцька Тетяна  Михайлівна

 ЗОШ І-ІІІ ст. с. Хобултова Володимир-Волинського району Волинської області. 

Шимонюк Михайло Володимирович

8

Українська мова та література

ІІ

Карпук Жанна Петріна

ЗОШ І-ІІІ ст. с. Лудин Володимир-Волинського району Волинської області. В

Баляс Яна Сергіївна

10

Українська мова та література

ІІІ

Сівер Лариса Сергіївна

НВК с. Зимне Володимир-Волинського району Волинської області.

Козун Ірина Сергіївна

11

Українська мова та література

ІІІ

Дружук Світлаа Володимиріна

ЗОШ І-ІІІ ст. с. Хобултова Володимир-Волинського району Волинської області. 

Шимонюк Михайло Володимирович

8

Історія

ІІІ

Сичук Валентина Василівна

ЗОШ І-ІІ ст. с. Хмелівка Володимир-Волинського району Волинської області.

Цизь Сергій Євгенович

9

Історія

ІІІ

Цизь Євген Євгенович

ЗОШ І-ІІІ ст.с. Овадне Володимир-Волинського району Волинської області

Радчук Вадим Валерійович

10

Історія

ІІІ

Петрук Петро Степанович

ЗОШ І-ІІ ст. с. Бубнів Володимир-Волинського району Волинської області

Головенко Діана Володимирівна

11

Історія

ІІІ

Жаловага Валентин Миколайович

ЗОШ І-ІІ ст. с. Хмелівка Володимир-Волинського району Волинської області.

Мамай Костянтин Дмитрович

8

Географія

ІІІ

Литвинчук Сергій Андрійович

ЗОШ І-ІІ ст. с. Селець Володимир-Волинського району Волинської області.

Мазур Євген Юрійович

9

Трудове навчання

ІІІ

Бобко Олександр Михайлович

НВК с. Зимне Володимир-Волинського району Волинської області.

Васейко Тетяна Миколаївна

8

Біологія

ІІІ

 Подзізей Борис Анатолійович

НВК с. Зимне Володимир-Волинського

Мельничук Аліна Володимирівна

11

Біологія

ІІІ

  Подзізей Борис Анатолійович