Четвер, 22.02.2018, 12:13
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Форма входу
Відгуки/Пропозиції
Ім`я відправника *:
E-mail відправника *:
Тема:
Текст повідомлення *:
Код безпеки *:

Пошук
Календар
«  Лютий 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Освіта Володимир-Волинського району Волинської області

Курси-2018

Навчальний заклад

Тематика курсів (очні)

Початок

Заверш.

Трив.

Очно-дистанційна форма навчання

Початок

Заверш.

Суходільський ДНЗ

Вихователі ДНЗ (спеціалісти)

04.06

15.06

2

     

Суходільський ДНЗ

Вихователі ДНЗ (ІІ категорія)

16.04

27.04

2

     

Суходільський ДНЗ

Вихователі ДНЗ (спеціалісти)

22.10

02.11

2

     

Оваднівський ДНЗ

Вихователі ДНЗ (спеціалісти)

02.04

13.04

2

     

Оваднівський ДНЗ

Керівники музичні ДНЗ

29.01

09.02

2

     

Хобултівський ДНЗ

Вихователі ДНЗ (спеціалісти)

22.10

02.11

2

     

НВК с Білин

Вчителі початкових класів (І, вища категорії)

03.09

14.09

2

     

ЗОШ І ст. с. Вощатин

Вчителі початкових класів (І, вища категорії)

16.04

27.04

2

     

ЗОШ І ст. с.Охнівка

Вчителі початкових класів (І, вища категорії)

17.09

28.09

2

     

ЗОШ І ст. с.Охнівка

Інноваційні технології в початковій освіті

04.06

15.06.

2

     

ЗОШ І-ІІ ст. с. Верба

Вчителі географії та природознавства

26.02

16.03

3

Вчителі основ здоров'я

23.01

24.04

ЗОШ І-ІІ ст. с. Верба

Вчителі англійської мови (вища категорія)

19.03

30.03

2

     

ЗОШ І-ІІ ст. с. Верба

Вчителі початкових класів (ІІ категорія, спеціалісти)

29.01

09.02

2

     

ЗОШ І-ІІ ст. с. Верба

       

Вчителі художньої культури (інтегрований курс “Мистецтво”)

20.03

20.06

ЗОШ І-ІІ ст. с. Верба

Вчителі зарубіжної літератури та російської мови (вища категорія)

16.04

27.04

2

 

   

ЗОШ І-ІІ ст. с. Жовтневе

       

Вчителі хімії

01.02

03.05

ЗОШ І-ІІ ст. с. Жовтневе

Вчителі інформатики

03.09

14.09

2

     

ЗОШ І-ІІ ст. с. Жовтневе

Вчиелі початкових класів (І, вища категорія)

29.01

09.02

2

     

ЗОШ І-ІІ ст. с.Ласків

Вчителі математики (І категорія)

07.05

18.05

2

     

ЗОШ І-ІІ ст. с.Ласків

Вчителі хімії (І-ІІ категорії)

10.12

21.12

2

     

ЗОШ І-ІІ ст. с. Микуличі

Вчителі образотворчого мистецтва і художньоїкультури

26.02

16.03

3

 

   

ЗОШ І-ІІ ст. с. Микуличі

Вчителі музичного мистецтва і художньоїкультури

10.12

21.12

2

     

ЗОШ І-ІІ ст. с. Хмелівка

Вчителі технічних та обслуговуючих видів праці

26.11

07.12

2

     

ЗОШ І-ІІ ст. с. Хмелівка

Вчителі фізичної культури

01.10

19.10

3

Вчителі географії і природознавства

13.02

11.05

ЗОШ І-ІІ ст. с. Хмелівка

Вчителі основ здоров'я

02.04

13.04

2

     

ЗОШ І-ІІ ст. с. Хмелівка

Вчителі історії, правознавства, філософсько-світоглядних дисциплін

09.01

26.01

3

     

ЗОШ І-ІІ ст. с. Хмелівка

Вихователі груп продовженолго дня та прикільних інтернатів

21.05

01.06

2

     

ЗОШ І-ІІІ ст. с. Березовичі

Вчителі української мови та літератури (вища категорія)

29.01

09.02

2

     

ЗОШ І-ІІІ ст. с. Березовичі

Вчителі технічних видів праці

02.04

13.04

2

Вчителі Захисту Вітчизни

16.01

17.04

ЗОШ І-ІІІ ст. с. Березовичі

Вчителі образотворчого мистецтва і художньоїкультури

26.02

16.03

3

Вчителі обслуговуючих видів праці

07.09

07.12

ЗОШ І-ІІІ ст. с. Галинівка

Творча лабораторія вчителів початкових класів (для вчителів, які мають педагогічні звання)

02.04

13.04

2

     

ЗОШ І-ІІІ ст. с. Галинівка

Вчителі обслуговуючий та технічних видів праці

26.11

07.12

2

Вчителі основ здоров'я

18.09

18.12

ЗОШ І-ІІІ ст. с. Галинівка

Вчителі української мови та літератури (І та ІІ категорії)

03.09

14.09

2

     

ЗОШ І-ІІІ ст. с. Овадне

Вчителі початкових класів (І, вища категорії)

07.05

18.05

2

     

ЗОШ І-ІІІ ст. с. Овадне

Вчителі початкових класів (І, вища категорії)

03.09

14.09

2

     

ЗОШ І-ІІІ ст. с. Овадне

Вчителі математики (І категорія)

21.05

01.06

2

     

ЗОШ І-ІІІ ст. с. Овадне

Вчителі інформатики

02.04

13.04

2

Вчителі технічних та обслуговуючих видів праці

07.09

07.12

ЗОШ І-ІІІ ст. с. Овадне

Керівники шкіл(початкові класи)

10.12

29.12

3

     

ЗОШ І-ІІІ ст. с. Суходоли

Керівники шкіл (фах:зарубіжна література, мови нац. Меншин)

05.11

23.11

2

     

ЗОШ І-ІІІ ст. с. Суходоли

Вчителі географії та природознавства

01.10

19.10

3

     

ЗОШ І-ІІІ ст. с. Суходоли

Вчителі фізичної культури та захисту Вітчизни

09.01

26.01

3

     

ЗОШ І-ІІІ ст. с. Суходоли

Вчителі початкових класів (І, вища категорія)

29.01

09.02

2

     

ЗОШ І-ІІІ ст. с. Суходоли

Вчителі початкових класів (І, вища категорія)

29.01

09.02

2

     

ЗОШ І-ІІІ ст. с. Хобултова

Вчителі фізичної культури та захисту Вітчизни

09.01

26.01

3

     

РБШ

Керівники гуртків ПНЗ, вчителі хореографії та ритміки

04.06

15.06.

2

     

РБШ

Керівник гуртка ПНЗ-науково-технічний профіль

12.02

23.02

2

     

РБШ

Керівник гуртка ПНЗ-декоративно-прикладне мистецтво

10.12

21.12

2

     

РБШ

       

Керівники гуртків позашкільних закладів

11.01

10.04

РБШ

       

Керівники гуртків позашкільних закладів

25.09

25.12